Funkční regály a přepravky oceníte nejen v zaměstnání

Zřejmě jste nikdy nepřemýšleli při stěhování nebo uskladňování čehokoliv nad důležitostí vhodných přepravních beden, případně nad regály umožňujícími efektivně a přehledně uchovat pracovní i soukromé věci. Vlastně ani není důvod. Tito nenápadní, ale mimořádně nápomocní společníci plní svoji funkci i bez vaší péče.

Nečekané množství druhů přepravek

Pod pojmem přepravka si nejspíš představíte bednu, téměř jistě plastovou, možná s úchyty a pravděpodobně v šedé barvě. Vězte ale, že přepravek existuje vícero druhů.

Klasické plastové přepravky bývají nejvíce používány. K jejich přednostem jistě patří nízká hmotnost, zároveň však dostatečně vysoká nosnost. Další výhodou je pak jejich variabilita. Existují typy určené k přenosu a uchování potravin – masa, ovoce a zeleniny či třeba pečiva. Přepravky jsou rovné, skládací, kónické, regálové a další. Vzhledem k tomu, že se dnes vyrábí v různých barevných provedeních, najdou místo i přímo v kancelářích či domácnostech.

Určitou inovací jsou přepravky z kartónplastu. Jde o dutinkové desky z extrudovaného polypropylenu. Zachovávají si stejné vlastnosti jako ty plastové, navíc jsou však velice elastické, nepředstavují omezení tvaru ani rozměru přepravovaných věcí.

Regály si můžete navrhnout i sami

Regály do kanceláří, skladů nebo třeba do garáže najdete v nabídce každého kvalitního prodejce. Chcete-li však něco trochu jiného, máte možnost si regály navrhnout sami a nechat si je vyrobit na zakázku.

Tuto službu nenabízí každý, ale třeba Storage CZ ano. Ať už se vám jedná o regály na pneu, případně si zařizujete například novou prodejnu s dárkovými předměty a máte přesnou představu o regálech v obchodě, využijte tzv. online návrháře. Funguje to tak, že prostřednictvím internetu pošlete váš návrh regálu. To znamená informace o požadované výšce, šířce, počtu polic a dalších technických údajích. Samotné regály jsou dodávané v demontu, nicméně jejich montáž není nijak složitá a s návodem ji zvládne snad každý.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *