Zahrady na klíč – méně práce, lepší výsledek i exkluzivní řešení

Krásná zahrada je snad snem každého z nás. Někdo má štěstí, že si může splnit sen u rodinného domu či u chalupy. Jiní musí začít tzv. od píky. Takže se nejdříve z bytu přestěhovat do domu, nebo pořídit chalupu. V každém případě zvažte, jestli si nenechat zahradu vybudovat na klíč. Taková zahrada vám umí na pozemku vyrůst za pár dnů. A to doslova, protože profesionálové se zkušenostmi a přístupem ke kvalitnímu sadbovému materiálu vám na zahradě vysadí rovnou vzrostlé stromy. Dokonce i nádherný trávník můžete mít obratem.

Zahrady Topol jsou synonymem pro zahrady na klíč

Návrhy a realizace zahrady na klíč ve Východních Čechách (Hradec Králové, Pardubice a okolí) – to je firma Zahrady Topol. Společnost nabízí kompletní služby od architektonických návrhů budoucí zahrady, přes přípravné práce a terénní úpravy, realizaci výsadby až po průběžnou údržbu zahrady či další specifické práce. Či už jde o celoroční údržbu zahrady, údržbu travních ploch, pokládání závlahových systémů i rizikové kácení stromů.

Na klíč, a přitom mnohdy levnější

Zahrady na klíč nemusí být vůbec dražší. Díky zkušenostem umí profesionálové ve výsledku naši zahradu udělat levněji. Doporučí nám vhodné rostliny pro naše klimatické podmínky, správnou skladbu a kombinace rostlin, všechny správným způsobem vysadí a ošetří. Pokud si zahradu děláme svépomocí, máme mnohem větší úhyn zakoupených rostlin. A u těch vzrostlých mohou jít ztráty do desetitisíců i výš. Profesionál nám tak šetří nemalé finanční prostředky.

Zahrada od profesionálů je bezúdržbová (neboli vyžaduje méně zbytečné péče způsobené nevhodným založením). A taky umí rychleji vyrůst. Výsadba je chytrá a promyšlená. Plochy rychle ozelenají. Se vzrostlými stromy získá zahrada okamžitě i vyšší patro, na které jinak čekáme několik let. Taktéž můžeme mít obratem krásný trávník. Zahrady Topol, to jsou totiž rovněž travní koberce. A i specialitky, jakými bývají například střešní zahrady a zelené střechy, které přece jenom vyžadují více znalostí než jen entuziasmus nadšeného kutila a amatérského zahradníka.

VIDEO: Vzrostlá zahrada na klíč

Užívejte si zahradu bez dřiny

Mnoho lidí se do zahrady nepouští, protože se bojí náročné údržby. Firma Zahrady Topol vám navrhne zahrady, na kterých se nenadřete. Budou navrženy chytře i s ohledem na vaše časové možnosti. Navíc rovněž údržba zahrady může zůstat v rukou firmy. Takže si ji budete moci pouze užívat a pouštět se jen do těch prací, které jsou nenáročné a baví vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *