Vyměňte starý koberec za nový

Máte ve vašem pokoji koberec, který jste už mnohokrát čistili a přesto stále nevypadá podle vašich představ? Netrapte se s čištěním a kupte si raději nový koberec. Vybírat si můžete z nepřeberného množství barev a vzorů. Mezi základní typy patří koberce celoplošné a kusové koberce. Pokud hledáte koberec, který jednoduše a rychle položíte, pak hledejte v kategoriích kusových koberců. Nachází se zde hned několik typů koberců, podle délky vlasu, či použití.

Kusové koberce pro děti

Mezi nejčastěji vyhledávané koberce patří dětské koberce. U dětí je extrémně potřeba dbát na to, aby neseděly na studené zemi a proto alespoň malý koberec najdete v každém dětském pokoji. Jestliže se chystáte vybírat koberec, do dětského pokoje, pak k výběru přizvěte i dítě, či děti abyste se zavděčili jejich vkusu. Výhodou je, že každé dítě může mít například před postelí jiný koberec, bez zbytečných hádek, kterým byste se jistě nevyhnuli, pokud byste hledali celoplošný koberec. Zejména menší děti jistě ocení koberce, které budou moci také aktivně využít při hře. Typickým příkladem jsou koberce, které nahrazují hrací plochu deskových her. Kompletní přehled dostupných koberců vhodných pro děti najdete na stránkách www.vopi.cz/detske-koberce/. Pokud chcete koberec, který bude designovým doplňkem například do obývacího pokoje, pak se podívejte na nabídku koberce vysoký vlas.

Luxusní koberce Shaggy s vysokým vlasem

V této kategorii stojí za pozornost zejména koberce Shaggy, které patří v nabídce kusových koberců k tomu nejlepšímu, co můžete získat.  Najdete zde koberce s různou délkou vlasu, která může být rozhodující při tom, kam koberec umístíte. Pokud víte, že koberec bude ležet v místě s vyšší frekvencí pohybu, pak volte co nejkratší délku vlasu. Co se údržby týká, nemusíte se bát výběru ani koberce s vlasem dlouhým až 5 cm. Stejně jako běžné koberce i tyto stačí běžným způsobem vysávat a čistit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *