Střešní fólie si své uplatnění rozhodně naleznou

Donedávna jsem se svým mužem řešila obrovské tepelné úniky v našem domě. Naprosto jsem nečekala, že v takřka zcela zrekonstruovaném domě budeme po dvou letech žití řešit takovýto nepříjemný problém. Navíc nám kromě jiného začala před nedávnem zatékat do dětského pokoje, který je v tom nejvyšším patře domu, což se později ukázalo být rovněž velkou potíží. Tudíž jsme oslovili odborníky, kteří se zajímají o takzvané střešní fólie, které mají hned několik pozitivních funkcí, o kterých řada majitelů podobných staveb málokdy tuší. Dříve se totiž o střešních fóliích až tak příliš nemluvilo a lidé věřili, že se bez ní obejdou. Opak je ovšem pravdou a střešní fólie si na domě rozhodně své uplatnění nalezne. Kdybychom to věděli dříve, začali bychom kompletní rekonstrukcí střechy již tehdy.

Střešní folie vyřešila nepříjemné úniky tepla jednou provždy

Rozhodnutí pustit se do instalace střešní fólie dodnes považujeme za velmi moudré a to hned z několika důvodů. Za prvé nám od doby, kdy je na naší střeše, z bytu neuniká naprosto žádné teplo, tudíž loňská topná sezóna byla více než příjemná a to nejen z hlediska naprosto přijatelného klimatu v domě, ale tak z hlediska finančního. A za druhé naší malé dceři již nezatéká do jejího dětského pokoje, tudíž se nemusíme potýkat s nepříjemnou a nebezpečnou plísní ani jinými nepříjemnosti, které s tím souvisí. A ač instalace střešní folie na naši střechu nebyla zrovna jednoduchá, jsme rádi, že jsme se obrátili na odborníky, kteří si i s takto netypicky řešenou střechou dokázali poradit a to v rekordním čase.

Nevěřte tomu, že je střešní fólie přežitkem

Rozhodně a to ač vás bude přesvědčovat kdokoliv, nikdy nevěřte tomu, že je střešní fólie přežitkem, bez kterého se hravě obejdete. Naopak je tento produkt výborným pomocníkem tehdy, chcete-li, aby váš dům nepostihla každý rok katastrofa v podobě nedoplatku na energiích či nepříjemně mokrých stropů v období prudkých dešťů či zimních sněhových vichřic. Vaší střechu navíc ochrání i před nepříjemným prachem, popelem a jinými usazeninami, které by mohli do budoucna vaši střechu potrápit. Střešní fólie za nás tak dostává zelenou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *