Čas na čištění koberců v Olomouci

Vyhlížíte už nedočkavě jaro a rádi byste jej přivítali pečlivým domácím úklidem? Díky společnosti Šachmat z Olomouce na tuto činnost nemusíte být sama. Kontaktní údaje i nabídkový katalog služeb této olomoucké firmy si můžete přečíst zde www.sachmat.com.

Svěřte čištění Vašeho oblíbeného koberce do péče skutečných odborníků

Společnost Šachmat je společností, která se zabývá profesionálním čištěním koberců, sedacích souprav i nejrůznějších čalounění. Tento typ úklidu provádí tak zvaným extrakčním způsobem. Kvality se při mokrém čištění snaží dosáhnout také pomocí používání kvalitních přístrojů švýcarské značky Cleanfix a šetrných chemikálií. Za pomoci extrakčního čištění dochází k odstranění všech druhů nečistot včetně mastných skvrn a hloubkové špíny. Mokré čištění regeneruje vlasy koberců a obnovuje jejich vlastnosti. Vyčištěný předmět vypadá po extrakčním kartáčovém čištění jako nový.

Jak probíhá mokré čištění koberců od společnosti Šachmat?

Postup při čištění čalounění a koberců není rozhodně složitý. Na znečištěná místa se nanáší čistící médium, které se nechá určitý čas působit. Hloubková nečistota se pomocí extrakčního kartáčového čištění uvolní. Uvolněné nečistoty se nakonec vysají. Čistící médium se svým složením podobá jemnému pracímu prostředku s obsahem přírodních mýdel. Čistící médium je vhodné použít pro všechny druhy materiálů koberců i čalounění. Společnost Šachmat si můžete k Vám domů zavolat také již nyní v únoru, není tedy potřeba čekat na teplé jarní či letní počasí. Hlavu si nemusíte zatěžovat také pomalým schnutím, neboť vyčištěný předmět schne v řádu několika hodin. Udělejte si čas na Vaši domácnost a dopřejte si znovu pocit komfortnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *